Kontakta oss

 

Sinfra

Postadress Box 1026 101 38 Stockholm

Besöksadress Kungsbroplan 2, Stockholm

Telefon 08-525 099 40

E-post info@sinfra.se, medlemsinfo@sinfra.se

Kontorets öppettider Vardagar 8.00 – 16.00

Telefontid 8.00 – 11.45 och 12.45 – 16.00

Övriga tider kan du försöka nå oss på våra direktnummer.

 

VD & STAB

Tony Doganson
VD
08 525 099 42
tony.doganson@sinfra.se

Jenny Stenström
Administration och Hållbarhet
08 525 099 46
jenny.stenstrom@sinfra.se

Nisha Kurt
Marknad- och Kommunikationsansvarig
08 525 099 32
nisha.kurt@sinfra.se

VÄRME & KYLA

Lars-Eric Larsson
Strategisk Upphandlare
08-525 099 47
lars-eric.larsson@sinfra.se

Nabaz Dalshad
Taktisk Upphandlare
08-525 099 34
nabaz.dalshad@sinfra.se

EL & FIBER

Magnus Pettersson
Strategisk Upphandlare
08 525 099 45
magnus.pettersson@sinfra.se

Sophia Rörström
Taktisk Upphandlare
08 525 099 41
sophia.rorstrom@sinfra.se

VATTEN & AVLOPP

Linnéa Nordén
Strategisk Upphandlare
08 525 099 35
linnea.norden@sinfra.se

Musa Bargabriel
Taktisk Upphandlare
08 525 099 37
musa.bargabriel@sinfra.se

KONSULTER & TJÄNSTER

Tillsatt tjänst
Strategisk Upphandlare

 

Ted Waldesten
Taktisk Upphandlare
08 525 099 48
ted.waldesten@sinfra.se

EKONOMI

Jim Öström
Ekonomichef
08 525 099 49
jim.ostrom@sinfra.se

Desirée Sundman
Controller
08 525 099 33
desiree.sundman@sinfra.se

Emma Öström
Ekonomiassistent
08 525 099 31
emma.ostrom@sinfra.se

Share This